Yazarkasa Pos Veren Bankalar

Yazarkasa Pos Veren Bankalar

Yasanın yürürlüğe girmesinden itibaren cihaz mülkiyeti bankalardan direkt olarak mükellefe yani son kullanıcıya geçmişti. Bu nedenden dolayı yazarkasa pos kullanma mecburiyeti olan mükellefler kullanmış oldukları yazarkasa pos cihazlarında istedikleri banka ile çalışabilmektedir. Yani istediği banka veya bankaları kendi cihazlarına entegre edebilmekte ve dilediği zaman sözleşme maddeleri dahilinde sözleşmenin feshini talep edebilmektedir.

Bu sebeble tüm bankalara, mükelleflerin sahip oldukları yazarkasa pos cihazlarına entegre olmak istemekle beraber çeşitli kampanyalar düzenleyerek yazarkasa pos cihazının maliyetini kısmen veya tamamen üstlenmektedir. Yazarkasa pos veren bankalar genel olarak mükelleflerin ihtiyaçları doğrultusunda sözkonusu kampanyaları hazırlamaktadır. Size en uygun kampanyayı yine bankanın müşteri temsilcisi ile görüşerek öğrenebilir ve gerekli şartlar size uygun geldiği taktirde kabul ederek yazarkasa pos cihazına bedelsiz sahip olabilirsiniz.

Peki hangi bankalar hangi şartlarda size yazarkasa pos cihazını bedelsiz sunuyor?

Garanti bankası sözünüze yazarkasa pos kampanyası ile müşterilerine ücretsiz yazarkasa pos cihazı temin edebiliyor. Kampanya şartlarının güncel durumunu öğrenmek için mutlaka Garanti bankası ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ayrıntılı bilgilerede şuradan ulaşabilirsiniz.

http://www.garanti.com.tr/tr/kampanya/2013/Ekim/sozunuze_yazar_kasa.page

yazarkasa pos veren bankalar

yazarkasa pos veren bankalar

Yeni nesil ödeme kaydedici cihaz olarak adlandırılan cihaz yazarkasa POS’tur. Yazarkasa POS cihazı hem yazarkasa özelliği ile fiş kesebilmekte hem de EFT-POS özelliği ile kredi kartı slipi kesebilmektedir. Ticaret hayatında yeni bir dönemi başlatacak olan bu cihaz, yılsonu itibari ile yani 31.12.2015 tarihi ile birlikte tüm iş yerleri için zorunlu olacaktır.

Yazarkasa POS cihazları pek çok avantaja sahiptir. Elbette en önemli işlevleri, hem yazarkasa hem POS cihazı olmalarıdır. Bunun dışında yazarkasa POS cihazları 10 yıllık bilgiyi 20 yıl saklama kapasitesine sahiptir. Ayrıca yazarkasa POS birden fazla banka ile çalışma imkanı sunmaktadır. Mesela yazarkasa POS Akbank, Yapı Kredi, Garanti, Vakıfbank gibi tüm bankalarla çalışılmasını sağlamaktadır.

Yazarkasa POS banka kampanyaları banka müşterisi olanlara farklı şekillerde kolay cihaz almayı sağlayacak kampanyalardan oluşmaktadır. Mesela yazarkasa POS Akbank kartı ile alındığında banka 9 aya varan taksit seçenekleri sunmaktadır. Bunun dışında pek çok bankada olduğu gibi yazarkasa POS banka kampanyalarında kredi ile cihaz alma seçeneği bulunmaktadır.

Denizbank sürecin en başında yer alan ilk bankadır. Ciro veya işletme kart harcama sözüne ücretsiz yazarkasa pos kampanyası ile binlerce esnaf yazarkasa pos cihazına sahip olmuştur. Denizbank’ın yeni kampanyalarından şu linkten takip edebilir veya müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz.

http://www.denizbank.com/bankacilik/kobi-bankaciligi/uye-isyerlerine-ozel/yazarkasa-pos.aspx

yazarkasa pos veren bankalar-1

yazarkasa pos veren bankalar-1

Yine Denizbank’ın hızlı bir şekilde başvuru yöntemlerinden biriside denizpos üzerinden başvuru yöntemidir.
Yazarkasa POS Kampanyaları Nelerdir?

Yazarkasa POS yeni nesil ödeme kaydedici cihaz olarak adlandırılan ve bir erteleme olmazsa 31.12.2015 ile birlikte tüm işletmelerin kullanmak zorunda olduğu bir cihaz türüdür. Ticaret hayatında yeni bir dönemi başlatacak olan yazarkasa POS cihazı, yasal süre başlamadan önce tüm işletmelerin alması gereken bir üründür.

Yazarkasa POS seyyar EFT-POS cihazı kullanan ve yol kenarında otopark hizmeti veren işletmeler için 01.10.2013 tarihinden beri zorunludur. Bu işletmeler yazarkasa POS cihazlarını almış ve kaydettirmişlerdir. Bunun dışında sabit yazarkasa kullanımı 31.12.2015 tarihine kadar devam edecektir. Fakat bu tarihe kadar eski yazarkasa kullanan işletmelerin, yazarkasa POS cihazı almaları gerekmektedir.

Yazarkasa POS kampanyaları yeni bir cihaz almak isteyen işletmeler için; firmaların yaptığı kampanyalar ve bankaların yaptığı kampanyalar olarak ayrılabilir. Mesela yazarkasa POS kampanyaları firmaların şartlarında taksitli ve peşin ödemelerde fiyatın değişmesi ile alakalıdır. Yani peşin alımlarda indirim yapılmaktadır.

Bankalar yaptığı yazarkasa POS kampanyaları nelerdir? Birçok banka, kendi müşterilerine kolaylık sağlayan kampanyalar hazırlamıştır. Mesela;
Müşterisi olunan bankanın kartı ile cihaz alımlarında 9 aya varan taksit seçeneği
Kredi ile cihaz alma seçeneği
Belli bir ciro taahhüt karşılığında cihazın hediye edilmesi gibi kampanyalar bunlardan bazılarıdır.

yazarkasa pos veren bankalar-2

yazarkasa pos veren bankalar-2

Yazarkasa POS Tüm Banka Şubelerinde

Yeni nesil ödeme kaydedici cihaz olarak adlandırılan yazarkasa POS cihazı, 31.12.2015 tarihinden itibaren tüm işletmeler için zorunlu hale gelecektir. Yazarkasa POS cihazı yazarkasa ve POS özelliklerini bir araya toplayan bir üründür. Her iki özelliğin bir araya toplanmış olması pek çok açıdan avantajlıdır. Mesela iki cihaz kullanmaya gerek kalmayacaktır. Ayrıca bu cihaz ile hem yazarkasa fişi hem de POS özelliği ile kredi kartı slipi kesilebilecektir.

Yazarkasa POS birden fazla banka ve kart türü ile çalışmayı sağlayacak şekilde üretilmiştir. Bu da bankaların çeşitli kampanyalar ile müşterilerine yardım olmalarını sağlamaktadır. Çünkü bir cihaz tüm bankaların uygulamaları ile uyumludur. Yazarkasa POS Denizbank, Akbank, Yapı Kredi, İş Bankası gibi pek çok bankanın şubelerinden alınabilecek cihaz bilgileri ve kampanya detayları ile çok daha kolay alınabilir.

Yazarkasa POS Denizbank kampanyalarına bakıldığında, bankanın şubelerinde bu konuda yardımcı olunduğu görülmektedir. Yazarkasa POS Denizbank müşterileri için 9 aya varan taksit seçeneği ile ödeme kolaylığı sağlanarak satılmaktadır. Bunun dışında kredi çekilerek bir cihaz alınabilir. Ayrıca yazarkasa POS Denizbank şubelerinde belli bir ciro taahhüttü karşılığında cihaz da verilebilmektedir. Bu konuda bilgi için şubeye gitmekte fayda vardır.

Bankaların Yazarkasa POS Kampanyası

31.12.2015 tarihi ile tüm satış işlemleri için başlayacak olan yazarkasa POS uygulaması, son günlerde pek çok yerde konuşulan bir konudur. Daha önce bazı işletmeler için zaten yazarkasa POS uygulaması zorunlu olarak başlamıştır. Fakat bunun dışında kalan ve özellikle sabit yazarkasa kullanan işletmeler için yazarkasa POS uygulaması zorunlu olarak 31.12.2015 tarihinden sonra başlayacaktır.

Yazarkasa POS yazarkasa ve POS özelliklerini üzerinde toplayan bir üründür. Bu da bazı avantajlı özellikleri olmasını sağlamıştır. Her şeyden önce tek bir cihaz ile hem fiş hem de kredi kartı slipi kesme şansı bulunmaktadır. Bunun dışında sabit ya da mobil olarak kullanılabilmektedir. Ayrıca bu cihazın en avantajlı yönü birden fazla banka uygulaması ile çalışılabilmesidir. Bu da bankaların çeşitli kampanyalar yapasını sağlamıştır.

Denizbank yazarkasa POS kampanyaları nelerdir? Denizbank yazarkasa POS almak zorunda olan müşterilerine yönelik bazı seçenekleri olan kampanyalar oluşturarak yardımcı olan bankalardan biridir. Bu Denizbank yazarkasa POS kampanyalarında, banka kartı ile cihaz alan müşteriler için 9 aya varan taksit seçeneği, belli bir ciro taahhüttü karşılığında cihazın hediye edilmesi gibi seçenekler bulunmaktadır. Bunun için en yakın şubeye gidip bilgi almakta fayda vardır. Yazarkasa Pos Veren Bankalar araştırmasında en iyi seçenekleri yine her zaman olduğu gibi vera360.com destek hattından yardım alabilir en güncel kampanyalar hakkıdan bilgi alabilirsiniz.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın