Yemek Çekleri İçin Kullanılan POS Cihazları

Banka POS Cihazlarıyla birlikte Yemek Çekleri İçin kullanılan POS cihazları da kaldırılacak mı?

Yeni Nesil Yazar Kasa POS cihazları çok güçlü işlemcilere sahip bir bilgisayarın temel özelliklerini üzerinde barındıran, güvenlik seviyesi yüksek cihazlar. Bu nedenle pek çok sektörel yazılımla kolayca entegrasyon sağlayarak mükelleflerin hayatını kolaylaştırıyor. Otopark, Restoran, Eczane, Yemek çeki vb gibi pek çok sektörde hizmet veren mükellef detaylı stok bilgisi, satış raporu daha fonksiyonel işler için yazar kasalarını kullanabilecekler.

1 Ocak 2016 tarihinden itibaren tüm ticari işletmelerin EFT POS Özellikli Yeni Nesil Yazar Kasa kullanmaya başlamalarıyla birlikte bankalar tarafından verilen POS cihazlarında olduğu gibi şu an Yemek Çeki firmalarınca verilen POS cihazlarının kullanımı da yasaklanacaktır.

Yemek Çeki firmaları ya dip koçanlı yemek çeki kullanmaya devam edecek ya da kullanmış olduğu yemek çeki yazılımını EFT POS Özellikli Yeni Nesil Yazar Kasa ile entegre edeceklerdir. Böylece EFT POS Özellikli Yeni Nesil Yazar Kasalar hem bankacılık sektörünün hem de yemek çeki sektörünün ihtiyacını karşılayacak böylece işletmelerdeki POS cihazı kalabalığına ya da karmaşasına bir son verilecektir.

yemek-cekleri-yazarkasa-pos

Etiketler: yemek çeki yazarkasa pos, yemek çekleri pos yazarkasa, yemek-cekleri-yazarkasa-pos,

Yorumlar

Bir Cevap Yazın